yyjj

حتما شما هم نام میثم مظفر را در رسانه ها و شبکه های اجتماعی شنیده‌اید اما ممکن است اطلاعات  دقیقی در مورد اقدامات  و خدماتی که این شخص برجای گذاشته است نداشته باشید.

این شخص از ابتدای نوجوانی همراه با پدرشان، حسین مظفر، خدمات ارزنده ای به همراه داشته اند و همواره سعی در پیشرفت کشور داشته اند. ما در این مقاله سعی خواهیم کرد مختصری از اقدامات ارزنده و مفید ایشان را با شما به اشتراک بگذاریم.

همه چیز درباره میثم مظفر

میثم مظفر فرزند حسین مظفر، درسال ۱۳۶۰ به دنیا آمد. پدر ایشان حسین مظفر نماینده پیشین مجلس و از مدیران ستاد قالیباف بود. ایشان در هر حوزه کاری که بودند خدمات ارزنده ای برجای گذاشتند.

از جمله خدماتی که برای همه آشنا و همه ایشان را به این سمت می شناسند، مدیریت سازمان تاکسی رانی تهران و رئیس شهرداری منطقه ۱۷ تهران است.

اما حوزه های کاری ایشان به اینجا ختم نمی شود چرا که ایشان  سابقه مدیریت شهاب خودرو وابسته به آستان قدس رضوی را دارند و در کارنامه ایشان مشاور معاون رئیس جمهور بودن به چشم می خورد.

rgdg

پسر کو ندارد نشان از پدر!

ممکن است اولین بار که نام فامیلی میثم مظفر را می شنوید کمی برای تان آشنا باشد. اما برای هرکسی که حسین مظفر را میشناسد نام میثم مظفر نیز غریبه نخواهد بود.

میثم مظفر از سنین نوجوانی در کنار پدرشان به تعلیم و تربیت درستی رسیده اند و همواره آقای حسین مظفر تلاش کرده اند تا فرزندشان برای مردمان این کشور، خدمت گذار لایقی باشد و در جهت پیشرفت این کشور تلاش کرده و خدمات نوینی را به مردمان این سرزمین ارائه دهد.

خدمات فرهنگی و کاربردی میثم مظفر

میثم مظفر علاوه بر تمام اقداماتی که بالا گفته شد، کارهای فرهنگی زیادی را نیز در جهت پیشرفت کشور در زمینه فرهنگی انجام داده است. باید بگوییم اولین دانشگاه علمی کاربردی تاکسیرانی توسط میثم مظفر ساخته شد و بسیاری از دانشجویان، هم اکنون در حال تحصیل و علم آموزی در این دانشگاه ها هستند.

چنین اقدام فرهنگی در هیچ یک از کارنامه افراد سیاسی دیده نمی شود و تنها کسی که در دوران فعالیت سیاسی خود به آموزش و فرهنگ و جوانان اهمیت ویژه ای داده است، میثم مظفر است.

hhm

میثم مظفر و سازمان تاکسیرانی تهران

میثم مظفر در سال ۹۵، پس از چهار و نیم سال تلاش برای سازمان تاکسی رانی، خداخافظی کرد. ایشان در این سال ها هدفی به غیر از بهتر شدن حمل ونقل و امور رانندگان تاکسی رانی نداشتند.

شاید به جرات می توان گفت سازمان تاکسی رانی در سال هایی که ایشان در مدیریت این سازمان بوده اند، هم برای سازمان، هم برای رانندگان تاکسی و هم برای مردم بسیار مفید و کار آمدتر شده بود.

از اقدامات موثر ایشان برای سازمان تاکسی رانی به موارد زیر می توان اشاره کرد:

نوسازی بیش از ۱۵۰۰۰ تاکسی در تهران، ورود خودروهای مدرن هیبریدی و پاک به ناوگان، ساماندهی و هوشمند سازی خطوط و سیستم های نظارتی، توجه ویژه به معیشت خانواده ناوگان تاکسیرانی در قالب طرح بشارت و راه اندازی اپلیکشن موبایلی هوشمند عرضه و تقاضای تاکسی که برای راحتی در حمل و نقل مسافران طراحی شده بود.

yj

در ادامه مطلب به اقداماتی که ایشان به ارمغان آورده اند بیشتر می پردازیم:

حوزه عمرانی

 مشاور اجرایی شهردار منطقه ۱۷

 قائم مقام شهردار منطقه ۱۷

مشاور ویژه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری اروند ( آبادان و خرمشهر)

حوزه فرهنگی، اجتماعی

مشاور رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران

مسئول امور مناطق و فرهنگسراهای مستقل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران

مدیرکل حوزه ریاست سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران

معاون فرهنگی، اجتماعی سازمان مرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان سراسر کشور

عضو هیات موسس و هیات مدیره کانون های فرهنگ و اندیشه دانشگاه ها (مرکز کفا)

مشاور معاون رئیس جمهور در سازمان ملی جوانان و رئیس گروه مشاوران جوان

ghnh

حوزه اقتصادی و مالی

 • عضو کمیسیون معاملات سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران
 • عضو کمیسیون مزایدات و مناقصات شرکت واحد اتوبوسرانی تهران
 • مشاور منطقه آزاد تجاری اروند
 • مشاور مدیرعامل شرکت گسترش کارآفرینی از شرکت های تابعه وزارت صنایع در زمینه حمایت از طرح های سرمایه گذاری خطر پذیر و نو
 • عضو هیات مدیره شرکت شهاب خودرو از شرکت های تابعه آستان قدس رضوی در دوره ی جدید

حوزه حمل و نقل

 • عضو هیات مدیره شرکت واحد اتوبوسرانی تهران
 • مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران
 • مسئول پروژه سرمایه گذاری در امر خودروهای هیبریدی و سوخت پاک حوزه حمل و نقل و ترافیک ناوگان تاکسیرانی شهر تهران
 • عضو هیات مدیره اتحادیه تاکسیرانی های سراسر کشور
 • موسس و عضو شورای سیاستگذاری اولین دانشکده علمی ، کاربردی و مرکز آموزش تاکسیرانی شهر تهران
 • موسس اولین مرکز کنترل و نظارت هوشمند ناوگان تاکسیرانی شهر تهران

موسس اولین نرم افزار تخصصی فراخوان تاکسی در شهر تهران

 

منبع: www.sena215.com