وکیل ملکی

حتما اگر سری به دادگاه ها بزنید یا دوستان و آشنایانی داشته باشید که شغلشان مربوط به دادگاه باشد حتما با مواردی از جمله کلاه برداری در ملک و املاک و زمین و یا مال با او صحبت کردید و یا خود با چشمان خود دیده اید.امروز در این مطلب می خواهیم در مورد وکیل ملکی با شما صحبت کنیم پس در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

ملک یا املاک یک گنج گرانبهاست که اگر از دست رود به دست آوردنش مشکل است خصوصا امروز با قیمت های سرسام آور و نجومی آن در این وسط برخی کلاه برداران از فرصت استفاده می کنند و اقدام به غصب ملک و املاک کسانی می کنند که از بازار ها و قیمت ها بی خبرند.اما این وسط یک سری وکیل ملکی اقدام به گرفتن حق این دسته مردم شاکی در دادگاه ها می کنند.

اول باید خدمتتان عرض کنیم که وکیل ملکی چه کسی است و چه ویژگی هایی دارد
وکیل ملکی به کسی گفته می شود که علاوه بر داشتن اطلاعات کافی و مناسب از حقوق افراد خسارت دیده در بحث ملک دفاعیات لازم را انجام می دهد تا حق افراد خسارت دیده گرفته شود باید اضافه کرد که معمولا وکیل ملکی موفق و خوب از پذیرش پرونده هایی از قبیل دعاوی خانوادگی و کیفری خودداری می کند تا در این بخش فقط فعالیت کند و تجربه کافی برای برنده شدن در پرونده ها را داشته باشد.
ما سه نوع در کل دعاوی ملکی داریم که به صورت تیتروار خدمتتان عرض خواهیم کرد.

انواع دعاوی ملکی

انواع دعاوی ملکی به 3 صورت است که عبارتند از:

دعاوی ملکی حقوقی

دعاوی ملکی ثبتی

دعاوی ملکی کیفری

هر سه عنوان فوق مربوط به اموال غیر منقول و یا همان اموالی که امکان جابجایی ندارند را مانند زمین، ملک تجاری، ملک صنعتی و... شامل می شود که ذره ای اشتباه در هر کدام می تواند خسارات فراوانی را به بار آورد و نیازمند داشتن تخصص کافی در این پرونده ها برای برنده شدن است زیرا با یک اشتباه امکان زیر رو شدن فردی وجود دارد پس باید فردی که به عنوان وکیل  دعاوی ملکی انتخاب می شود همه جنبه های پرونده را در نظر بگیرد و برای خود ترسیم کند که آیا در پرونده موفق خواهد شد یا خیر زیرا که هیچ کس از خسارت زیاد خوشش نمیاد.

خلاصه مطلب

در این مطلب سعی کردیم درباره وکیل ملکی با شما صحبت کنیم و درباره آن با شما بحث و گفتگو کنیم و همینطور برای شما ویژگی یک وکیل خوب و عالی را بیان کنیم که امیدواریم این مطلب مورد رضایت شما قرار گرفته باشد.توصیه می کنیم حتما و حتما در انتخاب وکیل ملکی دقت لازم را داشته باشید زیرا صرف هزینه کمی زیاد شاید بتواند شما در یک پرونده میلیونی و یا میلیاردی برنده کند.